Meditace

Meditace je stav ticha, meditace je stav bez touhy, meditace je stav bez minulosti a bez budoucnosti, meditace je stav, kdy nic neděláte, jen si vážíte svého bytí. 

Úvod do meditace

Pro mnohé je meditace matoucí a neznámý termín. Zjednodušeně řečeno, je meditace prostředek, který může použít kdokoliv k tomu, abys ztišil svoji mysl, obrátil se do svého nitra a soustředil se pouze sám na sebe a na ticho mezi myšlenkami. Ačkoliv to ze začátku může být náročné, pravidelnou praxí se v meditaci budete zlepšovat a pocítíte veliký přínos, který meditace přináší.

Objednat se můžete na meditace skupinové, jednodenní, víkendové atd. Také se můžete objednat na meditace individuální, formou konzultací.

Prohlubte své uvědomění...

 

Porozumějte sobě samým

Díky meditaci můžete transformovat svoji mysl, rozvíjet lepší pozornost a bystrost, a stát se klidnějšími a soustředěnějšími. Meditace vám může pomoci rozvíjet pozitivnější emoce a začít reagovat na situace ve vašem životě konstruktivnějšími způsoby.

Pozorujte svoji mysl a emoce

Jemná meditativní praxe uvádí vaše tělo do stavu klidného uzdravování, které napomáhá přirozeným mechanismům těla k udržení rovnováhy a pohody. Meditace také snižuje stres a úzkost a současně dodává novou energii mysli.

Staňte se pánem svého života

Meditace je osobní praxe a čas soustředit se sami na sebe. V dnešní společnosti je více než kdy dříve důležité, udělat si čas na to, sedět v tichu a samotě a znovu se spojit s vaším hlubším vnitřním já. Díky tomu můžete objevit svoje pravé já a vaše nejsilnější stránky a nadání.

Získejte harmonii v pohybu!

K tomu, abyste meditovali nemusíte být mnich, ani součástí nějakého konkrétního náboženství. Dokonce ani nepotřebujete mít hodně času k tomu, abyste si užívali přínosu, který má na vaši mysl a tělo.

Popravdě je meditace přístupná všem. I když jste nikdy předtím meditovat nezkoušeli, můžete se naučit meditovat překvapivě snadno. A pokud budete meditovat pravidelně, všimnete si pozitivních změn ve vaší mysli, těle a emocích.

NAUČTE SE MEDITOVAT
OBJEVTE SEBE A SVOU JEDINEČNOST
ZAČNĚTE SE SVOU PRAXÍ JIŽ DNES

Chystané akce

AKREDITOVANÝ KURZ MŠMT - INSTRUKTOR JÓGY 2024/1

31.5. 2024 - 4.8. 2024Ateliér školy Waldorf, Tomkova 48, Olomouc

Zen painting - arteterapeutický meditační kurz 2024

12.7. 2024 09:00 - 14.7. 2024Ateliér Waldorfské školy, Tomkova 48, Olomouc

AKREDITOVANÝ KURZ MŠMT - INSTRUKTOR JÓGY 2024/2

9.8. 2024 - 6.10. 2024Ateliér školy Waldorf, Tomkova 48, Olomouc

WELLNESS POBYT V THERME LAA

11.10. 2024 09:00 - 13.10. 2024Therme Laa, Rakousko

Exotická dovolená s jógou a meditací v Indii

26.11. 2024 - 11.12. 2024India, Goa, Mandrem beach

Exotická dovolená s jógou a meditací v Indii

27.1. 2025 - 12.2. 2025India, Goa, Mandrem beach

Reference

This teacher course has exceeded my expectations. Very grateful to have had this chance to learn from Kabir not only about asanas and pranayama, but also about finding our hidden parts of self ❤️🙏 Kdo máte možnost výběru, volte kurz s Kabirem ❤️.
MichelleUčitelka angličtiny a španělštiny
Absolutně TOP jógová rodinka ! ❤️ Nemám slov k vyjádření toho, co vše jsem prožila, zažila, získala, zjistila za posledního půl roku stráveného s těmito úžasnými lidmi ! Za éru své pětileté jógové praxe musím říct, že pro mě KABIR YOGA nemá konkurenci. Jsem šťastná za poznání jak jich samotných, tak za poznání všeho toho, co díky nim ke mně přišlo a jednou provždy mi změnilo život do směru, který jsem si vždy přála – absolutní vnitřní klid, zdraví, spokojenost a radost ze života 🙏😊 Děkuji za to, že jste 🥰🍀
GábiProfi jezdkyně koní
Díky za všechno. Kurz byl úžasný a překonal mé očekávání. Bylo to přesně to, co jsem potřebovala. Meditace, jóga, objevování sebe, svých talentů i stínů mezi podobně naladěnými lidmi. Smích, tanec, uvolnění. Z akce budu ještě dlouho čerpat.
LenkaFinanční poradce
Byla jsem na lektorském meditačním kurzu a kurzu pranayamy a oba pro mě byly velký zážitek, který mě zas o něco posunul v mé jógové praxi ❤️ Skvělá atmosféra, skupina stejně naladěných lidí a pohodový přístup k meditaci bez zbytečného hraní na nějaké super-vážné duchovno (což by některé lidi mohlo od meditace jinak odradit) 😊
AdélaKoučka a blogerka
Absolovovali jsme s Kabirem a Míšou zájezd do Indie a bylo to naprosto skvělý! Díky nim jsme měli možnost navštívit zajímavá místa a nasát místní atmosféru. Naprosto doporučuji i pro exotikou nepolíbené cestovatele. Užili jsme si dovču na maximum.
VladimírPodnikatel
Arteterapeutický meditační workshop – rozplynutí se v tvoření, byl nádherně strávený čas s vlastním nitrem. Otevření tajných komnat, splynutí s barvami a plátnem, uvědomění si přítomnosti a síly vnitřního klidu. Prostření Horské chaty Solitér nádherně dokreslovalo atmosféru celého worskhopu. 🕉
KateřinaMajitelka hotelu
Víkendový workshop arteterapie a meditace pod vedením indického lektora Kabira v Olomouci byl hluboký, objevný a nesmírně naplňující. Znovu jsem se ujistila o tom, co je mojí podstatou, co chci žít a proč tu jsem. Proces, kterým jsem prošla při malování obrazu mi dal hodně uvědomění o sobě a mém vnímání života a lidí kolem sebe.
KarolínaMajitelka kavárny
Měl jsem možnost poznat na několika akcích úžasné učitele jógy, meditace a lidskosti Míši a Kabira Bharti. Jsou to dvě souzněné duše a já jsem potěšen, že mohu být jejich přítelem. Mnohokrát děkuji za jejich otevřené srdce, vážím si Vás❤️😀🙏🧘‍♂️
JirkaHoteliér
Právě jsem se vrátila z Indie s Kabirem a Míšou a můžu všem jen doporučit. Již delší dobou se zabývám spiritualitou, ale na kurzu jsem zažila zázrak. V Indii jsem cítila silné energie a ve spojení s meditací zažila nekonečnou, čistou lásku a hluboký vnitřní klid, štěstí nezávislé na vnějších okolnostech. Je to stav, který ani nejde popsat, musí se zažít. Děkuji.
JarkaMasérka
Absolvovat Kurz pro učitele jógy pod vedením Kabira byl pro mě život transformující zážitek v tom nejlepším slova smyslu... Kabir není jen učitel, je to také průvodce po jogové cestě a přítel v jedné osobě. Jeho osobitý styl učení meditační i asanové praxe, pranajámy, hluboké znalosti lidského těla a psychiky, stejně jako výborně pojatá anatomie, filosofie jógy s výbornou koordinací celého kurzu včetně skvělého překladu a zajištění sattvické stravy, díky níž si můžete hned na vlastním těle vyzkoušet to, o čem se v kurzu říká o jogínské výživě, dělá z tohoto kurzu opravdovou perlu. Právě jeho vedení ze mě dokázalo vykřesat to nejlepší a můj sen se stal skutečností a živím se jako učitel jógy. Kurz pro učitele jógy určitě doporučuji, ať už se chcete stát lektorem, prohloubit si znalosti v oblasti jógy či jen toužíte po novém náhledu na život a životním restartu. 😊 ❤
PetraUčitelka jógy
Aktivní meditace a setkání s Kabirem pro měl byl silný zážitek. Zúčastnil jsem se již tří kurzů pod jeho vedením. Díky za inspiraci a obohacení a moc doporučuji všem.
HonzaInformatik
V přítomnosti Kabira se vždy přenesu do dávného védského období, kdy se předávala moudrost ústně a hlavně samotným pobytem v přítomnosti Mistra. Každý kurz, lekce i spolupráce mne vždy obohatí, inspiruje na mé cestě k sobě. Je to zážitek, požitek a velmi intenzivní spojení duchovních nauk a prostého Bytí v souladu se sebou, v lásce a přirozeným projevem radosti, smíchu, tance a sdílení.
MarcelaLektorka jógy a majitelka jógového studia
Absolvovala jsem víkendový arteterapeuticky workshop. Byl pro mě zlomový v otázce nelpět. Každý však uvnitř řeší svůj život a každému se děje něco jiného. Kabir vede skupinu velmi citlivě a vytváří takový prostor, který je pro mě bezpečný, přesto dostatečně hluboký a otevřený pro jakýkoli proces. Některé techniky, které používá, používám dodnes. Neznám zatím nikoho, kdo by propojoval v ČR malování, meditace, zen a vlastní srdce, tak jako Kabir. Děkuji
KarolínaUmělkyně a majitelka kavárny
Doporučuji z celého srdce jakékoliv akce s Kabirem ❤️🙏
PavlaManažerka
Doporučuji... Byla jsem na několika akcích s Míšou a Kabirem... Meditace, pranajama i pobyt v Indii... Spousta zážitků, vždy to bylo super!
IvanaMajitelka volnočasového studia
Kabir ...Is a genuine yogi/meditator truly dedicated to enhance people’s lives.
GladysWriter, Film Script/Production Consultant
Vřele doporučuji. Skvělý průvodce na cestě jógy.
IvoBubeník
Skvělé akce 👍 báječní lidé Misha, Kabir a všichni co s nimi spolupracují ♥️ Doporučuji arteterapeutický meditační workshop, za mě to nejlepší co jsem kdy zažila 👌 Super jógové víkendy 🧘‍♀️už se těším na další ❤️
JanaMajitelka nehtového studia
Úžasní lektoři, perfektní cvičení, krásné prostředí.... Děkuji Mišce a Kabirovi ❤️ Moc se těším na další lekce s vámi 🙏
MonikaLogistic manager
Míša a Kabir jsou úžasná dvojka, jógové pobyty s nimi jsou prostě úžasné, stejně tak workshopy (třeba bollywood dance! 😃 ). Už se moc těším na další akce s Vámi ❤ 🙏
SimonaLektorka jógy